| Karakteristike |
| Tip klime | Inverter |
| Vrsta sistema | Split |
| Kapacitet hlađenja (Btu/h) | 17.060 Btu/h |
| Kapacitet grejanja (Btu/h) | 19.107 Btu/h |
| Kapacitet hlađenja (W) | 5.000 W |
| Kapacitet grejanja (W) | 5.600 W |
| Ulazna snaga hlađenja | 1.540W |
| Ulazna snaga grejanja | 1.550W |
| Radni opseg | -15°C do 43°C |
| Protok vazduha unutrašnje jedinice | 1000m³/h |
| Protok vazduha spoljašnje jedinice | 2.000m³/h |
| Pokrivenost | 36m² |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| Ostale karakteristike |
| Dodatne funkcije | Auto-defrost, Timer, Auto-restart |
| Koeficijent energetske efikasnosti (EER) | 3.25 |
| Koeficijent performansi (COP) | 3.61 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 22dB(A) - 46dB(A) |
| Nivo buke spoljašnje jedinice | 56dB (pri maksimalnom opterećenju) |
| Energetska klasa | A++ |
| Fizičke karakteristike |
| Boja | Bela |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 1002mm x 315mm x 238mm |
| Masa unutrašnje jedinice | 12kg |
| Dimenzije spoljašnje jedinice | 810mm x 585mm x 280mm |
| Masa spoljašnje jedinice | 38kg |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |