| Karakteristike |
| Tip klime | Standardna |
| Vrsta sistema | Split |
| Kapacitet hlađenja (Btu/h) | 24.000 Btu/h |
| Kapacitet grejanja (Btu/h) | 26.000 Btu/h |
| Radni opseg | -7°C do 48°C |
| Protok vazduha unutrašnje jedinice | 1060m³/h |
| Rashladno sredstvo | R410A |
| Ostale karakteristike |
| Dodatne funkcije | Smanjivanje vlažnosti vazduha, Auto-defrost, Timer, Auto-restart, Noćni režim rada, LED ekran, Auto mod |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 46dB (pri maksimalnom opterećenju) |
| Nivo buke spoljašnje jedinice | 59dB (pri maksimalnom opterećenju) |
| Energetska klasa | C, B |
| Fizičke karakteristike |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |