| Fizičke karakteristike |
| Boja | Inox |
| Dimenzije | 850mm x 590mm x 450mm |
| Dubina | 59cm |
| Dužina kabla | 130cm |
| Nivo buke | 42dB(A) |
| Širina | 45cm |
| Težina | 39.5kg |
| Visina | 85cm |
| Karakteristike |
| Broj kompleta | 10 |
| Broj programa | 9 |
| Energetska klasa | B |
| Konstrukcija | Samostojeća |
| Potrošnja energije | 51 kWh/100 ciklusa (Eco) |
| Potrošnja vode | 8.7l |
| Tip | Mašina za pranje sudova |
| Ostalo |
| Dodatne funkcije | Digitalni indikator odbrojavanja, Svetlosni indikator soli |
| Ostalo | Prilagodljiva gornja korpa, Podesive stope, Svetlosni indikator sredstva za ispiranje, Korpa sa ručkom, Odvojiva radna površina |
| Performanse čišćenja | A |
| Performanse sušenja | A |
| Programi za pranje sudova |
| Programi | Pretpranje, Eco program 50°C, Intenzivni program 65°C, Rapid, Program za staklo, Tihi program, Kratki program, Sanitizacija, Odložen start (0-24h) |
| Reklamacioni period |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Reklamacioni period | 24 meseca |