| Fizičke karakteristike |
| Boja | Pearl Inox |
| Dubina | 60cm |
| Nivo buke | 41dB(A) |
| Širina | 59.8cm |
| Težina | 47.1kg |
| Visina | 85cm |
| Karakteristike |
| Broj kompleta | 15 |
| Broj programa | 6 |
| Energetska klasa | C |
| Konstrukcija | Samostojeća |
| Potrošnja energije | 0.758 kWh/ciklus |
| Potrošnja vode | 8.9l |
| Tip | Mašina za pranje sudova |
| Tip motora/kompresora | Inverter |
| Ostalo |
| Dodatne funkcije | Dečija sigurnosna zaštita, Fast+ Function, SelfDry, TimeDelay, Key Lock, Automatsko otvaranje vrata, Senzor za prljavštinu, Klizni dispenzer za deterdžent, Sistem za negu čaša, Pranje plehova, Tablet |
| Napomena | LED displej, Kada od nerđajućeg čelika, PowerIntense propeleri |
| Ostalo | 2 Police za šolje, Fleksibilno odlaganje starta (0 h - 24 h), 3x Broj nivoa prskalica, Promenjiva visina gornje korpe, 4 sklapajuća nosača za tanjire (donja korpa), Podloga za escajg, 3 sklapajuća nos |
| Performanse čišćenja | Fast+™ |
| Performanse sušenja | Statično sušenje |
| Podržane tehnologije | WaterSafe, SilentTech™, GlassShield Technology, Intenzivno pranje u donjoj korpi, SelFit vrata, TrayWash, TargetDry |
| Programi za pranje sudova |
| Programi | Eco program 50°C, Intenzivni program 70°C, Mini program, Program Quick & Shine, Program za delikatne sudove 40°C, SensorAdapt |
| Reklamacioni period |
| Napomena | Pravo na ukupnu garanciju od 5 godina (2+3) na Beko ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://register.beko.com/rs-sr |
| Reklamacioni period | 24 meseca |