| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Čipset | AMD® B350 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.933MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 2.400MHz, 2.666MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 2 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Realtek® |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| DVI priključci | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 2 (tastatura + miš) |
| USB 3.1 priključci | 2 |
| USB 3.0 priključci | 4 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | ATX 24pin, 1x ATX 8pin (EPS 12V) |
| USB 3.1 | 1 (podrška za 2 USB 3.1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | Front panel audio, 1x S/PDIF izlaz |
| Ostali priključci | 1x COM Port Header, 1x CPU Fan Connector (4-pin), 1x Chassis Fan connector (4-pin) |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 240mm |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |