| Mreža |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci na zadnjem panelu |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| Ukupno USB-C priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 5x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 2x USB 40Gbps (USB 4) |
| Skladišni interfejs |
| Broj M.2 slotova | 4 |
| Podržani M.2 formati | 2x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod), 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod), 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod) |
| Unutrašnji priključci |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 5Gbps porta, 3 x podrška za 6 USB 2.0 porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 20Gbps port, 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Mreža |
| Wi-Fi standard | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD X870E |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | Podržava DDR5 memorije do 8.600MT/s+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 256GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), ASUS Enhanced Memory Profi |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x8 mode), 2x PCI Express 4.0 (x4 mode) |
| PCI slot | 4 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC4080 Codec, ROG SupremeFX |
| Napomena | Jack-detection, Multi-streaming, Premium audio capacitors, Audio Cover, Podrška za S/PDIF izlaz, SupremeFX Shielding, Savitech SV3H712 AMP, Supports up to 32-Bit/384 kHz playback, High quality 120dB S |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 2x 3.5mm, 1x S/PDIF optički |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, 1x Wi-Fi Module |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1 x 24-pin Main Power connector, 2 x 8-pin +12V CPU Power connector |
| Audio | 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 4 x SATA 6Gb/s ports, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Thermal Sensor header, 1 x Chassis Intrusion header, 1 x CPU Over Voltage jumper, 1 x Start |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | AURA Sync, DIGI+VRM, VRM heatsink design, UEFI Bios, AI Overclocking, SafeSlot, M.2 heatsink, Armoury Crate, Q-Design, ROG CPU-Z, FlexKey, DriverHub, ASUS Thermal Solution, ASUS EZ DIY, AI Cache Boost |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl, 1 x Quick Start Guide, 1 x ASUS WiFi Q-Antenna, 1 x DDR5 fan holder, 1 x ROG assistant fan (60mm), 1 x Screw package for cooling kit, 1 x M.2 Q-Latch package, 1 x M.2 Q-Slide pack |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |