| Priključci na zadnjem panelu |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Skladišni interfejs |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod) |
| Unutrašnji priključci |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B840 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | Podržava DDR5 memorije do 8.000MT/s+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), ASUS Enhanced Memory Profi |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 3.0 (x4 mode) |
| PCI slot | 2 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Napomena | High Definition, Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Premium audio capacitors, Supports up to 24-Bit/192 kHz playback, PCB izolacija |
| Priključci na zadnjem panelu |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1 x 8-pin +12V CPU Power connectors, 1 x 24-pin Main Power connector |
| Audio | 1x Front panel header, 1x S/PDIF izlaz |
| Ostali priključci | 4 x SATA 6Gb/s ports, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x 10-1 pin Front Panel System header, 2 x M.2 slots (Key M), 1 x SPI TPM he |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | AURA Creator, AURA Sync, ASUS CPU-Z, LANGuard, Fan Xpert 2+, UEFI Bios, Armoury Crate, Q-Design, DriverHub, ASUS Thermal Solution, ASUS EZ DIY, AI Cache Boost, AMD RAIDXpert2 Technology, ASUS 5X PROTE |
| Fizičke karakteristike |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 221mm |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl, I/O Shield, 1 x Quick Start Guide, 1 x Screw package for M.2 SSD |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |