| Karakteristike |
| Boja | Crna |
| Konstrukcija | Čelična konstrukcija |
| Materijal | Tkanina, Točkići od najlona, PU koža |
| Nosivost | 135kg |
| Ostalo | Točkići prečnika 60mm, Gas lift klase 4 |
| Pakovanje | Jastuci: donji (lumbalni) i gornji (cervikalni) |
| Podesivost | Podesiva visina sedišta, Podesivi naslon za leđa 90⁰ do 125⁰, Tilt / nagib cele stolice do 14°, Podesivi nasloni za ruke u 3 pravca |
| Težina | 24.7kg |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |