| Karakteristike |
| Boja | Crna |
| Konstrukcija | Čelična konstrukcija, Baza od najlona/plastike |
| Materijal | Tkanina, Točkići od najlona, Hladna pena (jezgro) |
| Nosivost | 135kg |
| Ostalo | Točkići prečnika 50mm, Gas lift klase 4 |
| Pakovanje | Jastuci: donji (lumbalni) i gornji (cervikalni) |
| Podesivost | Podesiva visina sedišta od 47cm do 59cm |
| Težina | 24.5kg |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |