| Karakteristike |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, USB bežični prijemnik |
| Tip tastature | Membranska |
| Tastatura |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | USB bežični prijemnik |
| Tip tastature | Membranska |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Domet | Do 10m |
| Karakteristike |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 F tastera |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Ostale osobine | Copilot Ai taster, Chocolate Keycap |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 431.4mm x 117.4mm x 22.4mm |
| Masa | 441g |
| Boja | Boja drveta |
| Pakovanje | USB resiver, 1xAAA baterija |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |