| Karakteristike |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Tip tastature | Mehanička |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, AI Copilot taster |
| Karakteristike |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera, AI Copilot taster, Programabilni tasteri, Anti-Ghosting tasteri |
| Ostale osobine | Full anti-ghosting, Kompatibilnost: Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Napomena | Braon prekidači, Full key tastatura |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 438.3mm x 130.4mm x 35.2mm |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Masa | 744g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |