| Ekran |
| Veličina ekrana | 24" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:10 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 2.000.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m² |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Veličina piksela | 0.27mm |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Premium Panel Guarantee (Zero bright pixel) |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| DVI priključci | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| USB priključci | 4x USB 2.0 |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security lock slot |
| Dodatne funkcije |
| Podržane tehnologije | HDCP |
| Ostalo | Cable management |
| Fizičke karakteristike |
| Pomeranje | Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Naponski kabl, VGA D-sub kabl, DVI kabl, USB 2.0 kabl |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |