| Ekran |
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m² |
| Odziv | 5ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Veličina piksela | 0.233mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 100%(sRGB), Anti-glare, Flicker-free, HDR |
| Priključci / Slotovi |
| Ukupno Display port priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2, 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort out |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1 x USB tip C, 4x USB 3.1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije |
| Podržane tehnologije | AMA, HDCP, Low Blue Light |
| Ostalo | Animation Mode, CAD/CAM Mode, Darkroom mode, DualView |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Swivel, Tilt |
| Boja | Crna |
| Širina | 614mm |
| Dubina | 230.7mm |
| Visina | 549.22mm |
| Masa | 5.7kg |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |