| Ekran |
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m² |
| Odziv | 4ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Veličina piksela | 0.1554mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 99% AdobeRGB, TÜV-certified |
| Priključci / Slotovi |
| Ukupno Display port priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1 x USB tip C, 2x USB 3.2 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 3W |
| Dodatne funkcije |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ technology |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 65W |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Srebrna |
| Širina | 611.6mm |
| Dubina | 174.7mm |
| Visina | 400mm |
| Pakovanje | 1 x USB-C kabl |
| Masa | 4.7kg |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |