| Ekran |
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m² |
| Odziv | 5ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Veličina piksela | 0.155mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light |
| Priključci / Slotovi |
| Ukupno Display port priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1 x USB tip C, 4x USB 3.2 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Audio |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x2W |
| Dodatne funkcije |
| Podržane tehnologije | Adaptive-Sync, HDCP, Multiple HDR Mode, PIP / PBP Technology, QuickFit |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 65W |
| Ostalo | 12 ProArt podešavanja |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Kensington security, Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Siva |
| Širina | 614mm |
| Dubina | 227.82mm |
| Visina | 373.5mm ~ 532.5mm |
| Pakovanje | 1 x USB-C kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl |
| Masa | 8.6kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | B |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |