| Fizičke karakteristike |
| Boja | Bela |
| Broj vrata | 2 |
| Dubina | 55cm |
| Masa | 79.5kg |
| Pakovanje | 1x6 Posuda za jaja |
| Širina | 69cm |
| Visina | 194cm |
| Zapremina | 370l (280l frižider; 90l zamrzivač) |
| Karakteristike |
| Broj fioka zamrzivača | 3 |
| Energetska klasa | E |
| Nivo buke | 34dB(A) |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Potrošnja energije | 246.5 kWh/24h |
| Sistem hlađenja | Neo Frost Dual Cooling |
| Tip | Ugradni kombinovani frižider |
| Ostalo |
| Dodatne funkcije | Brzo zamrzavanje, Eco funkcija, EverFresh+®, HarvestFresh, Holiday funkcija |
| Ostalo | Dečija sigurnosna zaštita, Elektronska kontrola, Indikator otvorenih vrata, Led osvetljenje, Top Trim Display |
| Podržane tehnologije | ProSmart™ Inverter motor |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 60 meseci |