| Osnovno |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model | i7-13700K |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt | 3.40GHz Performance jezgra |
| Turbo frekvencija | 5.30GHz Max Turbo Performance jezgra |
| Keš memorija | 30MB Intel® Smart Cache |
| Grafika |
| Grafika | Intel® UHD Graphics 770 |
| Integrisana grafika | Da |
| Frekvencija | 300MHz - 1.60GHz Max Dynamic |
| Ostale karakteristike |
| Proces izrade | Intel 7 (10nm) |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 125W |
| Podržane tehnologije | Hyper-Threading, Intel® Deep Learning Boost, Intel® Gaussian & Neural Accelerator, Intel® Speed Shift Technology, Intel® Thread Director, Intel® Turbo Boost 2.0, Intel® Turbo Boost Max 3.0, Intel® Vol |
| Pakovanje | Box |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |