| Ostale karakteristike |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Osnovno |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Klasa procesora | Intel Core i3 |
| Model | i3-12100 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt | 3.3GHz |
| Turbo frekvencija | 4.3GHz |
| Keš memorija | 12MB Intel Smart Cache |
| Grafika |
| Grafika | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrisana grafika | Da |
| Frekvencija | 300MHz - 1.40GHz Max Dynamic |
| Ostale karakteristike |
| Proces izrade | Intel 7 (10nm) |
| TDP | 60W |
| Podržane tehnologije | Virtualization, Hyper-Threading, Intel Turbo Boost 2.0, Intel Optane Memory Supported, Thermal Monitoring, Intel Deep Learning Boost |
| Pakovanje | Box, Tray |
| Napomena | Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju, Intel Laminar RM1 hladnjak |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |