| Priključci na zadnjem panelu |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Skladišni interfejs |
| Broj M.2 slotova | 1 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 3.0 x4 mod) |
| Unutrašnji priključci |
| USB-A | 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta, 1 x podrška za 4 USB 2.0 porta |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD A520 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | Podržava DDR4 memorije do 4.866MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC887/897 |
| Napomena | High Definition, Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1 x 24-pin Main Power connector, 1 x 8-pin +12V Power connector |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 4 x SATA 6Gb/s, 1 x S/PDIF Out header, 1 x speaker header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 2 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x M. |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | AURA Creator, AURA Sync, DIGI+VRM, Overvoltage Protection, Q-DIMM, Q-Slot, Fan Xpert 2+, TurboV EVO, SafeSlot Core+, ESD Guards, VRM heatsink design, ASUS UEFI BIOS EZ Mode, ASUS CrashFree BIOS 3, Sta |
| Fizičke karakteristike |
| Format | microATX |
| Pakovanje | Kratko korisničko upustvo, I/O Shield, 1 x TUF GAMING sticker, 2x SATA kabl, M.2 šrafovi, 1 x Support DVD |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |