| Ekran |
| Veličina ekrana | 70" (177cm) |
| Rezolucija | 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | LED |
| Pozadinsko osvetljenje | DLED |
| Ostalo | Active Motion 600, HDR |
| Video |
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Video signal | PAL, SECAM |
| Formati | VP9, HEVC, MPEG4 |
| Audio |
| Formati | BG, DK, NICAM |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W |
| Tehnologije | Dolby Digital, Dolby Digital+, DTS 2.0, Harman Kardon |
| Priključci / Slotovi |
| Antenski | Da |
| HDMI ulaz | 4 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| Čitač kartica | Da |
| Ostali priključci / Slotovi | Bluetooth, RJ-45 (Ethernet LAN), Sat In |
| Dodatne funkcije |
| Bluetooth™ | Da |
| Opis bežične veze | Bluetooth™, Integrisani Wi-Fi |
| Operativni sistem | Android™ |
| Dodatne funkcije | Chromecast, Smart TV, Smartphone remote control application |
| Aplikacije | Google Play Movies, Amazon Prime Video, Android TV Homepage, Games, Google Assistant, Netflix, YouTube |
| Karakteristike |
| Energetska klasa | G |
| Fizičke karakteristike |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 200mm |
| Masa | 26.5kg (sa postoljem) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1563.2mm x 965.8mm x 326mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | 2xAAA baterije, Daljinski upravljač, Postolje |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 48 meseci |