| Ekran |
| Veličina ekrana | 43" (109cm) |
| Rezolucija | 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | LED |
| Osvežavanje | Active Motion |
| Ostalo | Active Motion 600, HDR10, HLG |
| Video |
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Video signal | PAL, SECAM |
| Formati | VP9, H.264, H.265, HEVC, MPEG4 |
| Audio |
| Formati | BG, DK, L/L, MN, NICAM |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W |
| Tehnologije | Dolby AC-4, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS HD, DTS Virtual:X™, Harman Kardon |
| Priključci / Slotovi |
| Antenski | Da |
| HDMI ulaz | 3 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| Čitač kartica | Da |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Dodatne funkcije |
| Wi-Fi™ | Da |
| Bluetooth™ | Da |
| Opis bežične veze | Integrisani Wi-Fi |
| Operativni sistem | Android™ |
| Aplikacije | Amazon Prime Video, Google Play Movies & TV, Netflix, YouTube |
| Karakteristike |
| Energetska klasa | G |
| Fizičke karakteristike |
| Montiranje na zid | VESA 200mm x 200mm |
| Masa | 7.4kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 967.7mm x 604.3mm x 187.3mm |
| Pakovanje | 2xAAA baterije, Daljinski upravljač, Vodič za brzo podešavanje |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 48 meseci |