| Osnovne karakteristike |
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 1 (Single SIM) |
| Oblik | Monoblok |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 5.0" |
| Rezolucija ekrana | 1.280 x 720 |
| Tip panela | IPS |
| Gustina piksela | 294ppi |
| Ostalo | Multi-touch |
| Paleta boja | 16.7 miliona |
| Zaštita | Corning® Gorilla Glass 4 |
| Softver |
| Operativni sistem | Google Android™ |
| Edicija | 7.1.1 Nougat |
| Čipset |
| Čipset | Mediatek MT6757 Helio P20 |
| Procesor | ARM™ Cortex-A53 |
| Broj jezgara | 8 (4 + 4) |
| Radni takt procesora | 2.3GHz + 1.6GHz |
| RAM memorija | 3GB |
| Grafički procesor | Mali-T880 MP2 |
| Memorija |
| Unutrašnja memorija | 32GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (TransFlash) |
| Proširivost memorije | Do 256GB |
| Kamera |
| Rezolucija kamere | 23 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Ostale osobine | Autofokus, Digitalni zum, LED blic, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha, HDR, panorama |
| Prednja kamera |
| Prednja kamera | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 8 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Povezivost |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.2 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | 3.5mm audio, USB Tip C |
| Ostale osobine | OTG podrška, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot |
| Audio |
| Radio | Da |
| Ostale karakteristike |
| GPS navigacija | Da |
| Senzori | Akcelerometar, Senzor blizine, Svetlosni senzor, Digitalni kompas, Hall senzor |
| Baterija |
| Kapacitet | 2.300mAh |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 145mm x 67mm x 8mm |
| Masa | 143g |
| Boja | Zlatna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |