| Osnovne karakteristike |
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Oblik | Monoblok |
| Ekran |
| Touchscreen | Da |
| Veličina ekrana | 5.6" |
| Rezolucija ekrana | 1480 x 720 |
| Tip panela | Super AMOLED |
| Gustina piksela | 294ppi |
| Paleta boja | 16.7 miliona |
| Softver |
| Operativni sistem | Google Android™ |
| Edicija | 8.0 Oreo |
| Čipset |
| Čipset | Exynos 7870 Octa |
| Procesor | ARM™ Cortex-A53 |
| Broj jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 1.6GHz |
| RAM memorija | 3GB |
| Grafički procesor | Mali-T830 MP2 |
| Memorija |
| Unutrašnja memorija | 32GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (TransFlash) |
| Proširivost memorije | Do 256GB |
| Kamera |
| Rezolucija kamere | 13 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Prednja kamera |
| Prednja kamera | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 8 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Povezivost |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.2 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | 3.5mm audio, Micro USB v2.0 |
| Ostale karakteristike |
| GPS navigacija | Da |
| Senzori | Brzinomer, senzor otiska prstiju, senzor prostora, senzor blizine |
| Baterija |
| Kapacitet | 3.000mAh |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 149.3mm x 70.2mm x 8.2mm |
| Masa | 154g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |