| Baterija |
| Ostalo | Brzo punjenje baterije 33W |
| Kamera |
| Ostale osobine zadnje kamere | ƒ/1.8 aperture, HDR, LED blic, Noćni režim, Panorama režim, Timelapse |
| Rezolucija zadnje kamere | 50MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 1080p@30fps |
| Povezivost |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Prednja kamera |
| Video rezolucija prednje kamere | 720p@30fps |
| Osnovne karakteristike |
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža |
| WCDMA mreža | 2.100MHz, 850MHz, 900MHz |
| GSM mreža | 1.800MHz, 1.900MHz, 850MHz, 900MHz |
| Protokoli | 4G |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 6.74 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.600 x 720 |
| Tip ekrana | LCD TFT |
| Tip panela | TN |
| Odnos stranica | 20:9 |
| Gustina piksela | 260ppi |
| Ostalo | 560 nita, 90Hz, Mini capsule notch |
| Paleta boja | 16.7 miliona |
| Softver |
| Operativni sistem | Android 13 |
| Ostale osobine | Realme UI T Edition |
| Čipset |
| Procesor | Unisoc Tiger T612 (12 nm) |
| Broj jezgara | 8 (2 + 6) |
| Radni takt procesora | 1.8Ghz + 1.8Ghz |
| RAM memorija | 4GB + 4GB DRE (Dinamički RAM) |
| Grafički procesor | ARM Mali G57 |
| Memorija |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSDXC |
| Proširivost memorije | Do 1TB |
| Prednja kamera |
| Rezolucija prednje kamere | 5MP |
| Povezivost |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 2.0 Tip C |
| Ostale osobine | Wi-Fi hotspot, Wireless display |
| Audio |
| Zvučnici | Da |
| Ostale karakteristike |
| GPS navigacija | GALILEO, GLONASS, GPS |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Senzor blizine, Senzor osvetljenja, Senzor otisaka prstiju, Žiroskop |
| Dodatne funkcije | 11 sports modes, Alarm, Google street view, Kalendar, Snimanje razgovora, Štoperica |
| Baterija |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet | 5.000mAh |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 167.16mm x 76.67mm x 7.99mm |
| Masa | 186g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Punjač, USB kabl, Zaštitna silikonska futrola |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |