| Osnovne karakteristike |
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Oblik | Monoblok |
| Ekran |
| Touchscreen | Da |
| Veličina ekrana | 5.5" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Tip panela | IPS |
| Gustina piksela | 403ppi |
| Ostalo | Multi-touch |
| Zaštita | Corning® Gorilla Glass 3 |
| Softver |
| Operativni sistem | Google Android™ |
| Edicija | 7.1.1 Nougat |
| Čipset |
| Čipset | Qualcomm® Snapdragon 430 (MSM8937) |
| Procesor | ARM™ Cortex-A53 |
| Broj jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 1.4GHz |
| RAM memorija | 3GB |
| Grafički procesor | Adreno 505 |
| Memorija |
| Unutrašnja memorija | 32GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (TransFlash) |
| Proširivost memorije | Do 256GB |
| Kamera |
| Rezolucija kamere | 16 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Ostale osobine | Video zapis, autofokus, dual LED blic, detekcija lica, Fokus na dodir, HDR |
| Prednja kamera |
| Prednja kamera | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 8 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Povezivost |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.1 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | 3.5mm audio, Micro USB v2.0 |
| Ostale osobine | OTG podrška, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Audio |
| Radio | Da |
| Ostale karakteristike |
| GPS navigacija | Da |
| Senzori | Senzor otiska prsta, Žiroskop, Akcelerometar, Senzor blizine, Digitalni kompas, Svetlosni senzor, Hall senzor |
| Baterija |
| Kapacitet | 3.000mAh |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 154mm x 75.8mm x 7.9mm |
| Masa | 169g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |