| Osnovne karakteristike |
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Oblik | Monoblok |
| Ekran |
| Touchscreen | Da |
| Veličina ekrana | 5.0" |
| Rezolucija ekrana | 1.280 x 720 |
| Tip panela | IPS |
| Gustina piksela | 294ppi |
| Ostalo | Multi-touch |
| Paleta boja | 16.7 miliona |
| Zaštita | Corning® Gorilla Glass 3 |
| Softver |
| Operativni sistem | Google Android™ |
| Edicija | 7.1.1 Nougat |
| Čipset |
| Čipset | Qualcomm® Snapdragon 212 (MSM8909v2) |
| Procesor | ARM™ Cortex-A7 |
| Broj jezgara | 4 |
| Radni takt procesora | 1.3GHz |
| RAM memorija | 1GB |
| Grafički procesor | Adreno 304 |
| Memorija |
| Unutrašnja memorija | 8GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (TransFlash) |
| Proširivost memorije | Do 128GB |
| Kamera |
| Rezolucija kamere | 8 Megapiksela |
| Video snimanje | 720p |
| Ostale osobine | Video zapis, autofokus, dual LED blic, detekcija lica, Fokus na dodir, HDR |
| Prednja kamera |
| Prednja kamera | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Video snimanje | 720p |
| Povezivost |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.1 |
| Priključci | 3.5mm audio, Micro USB v2.0 |
| Ostale osobine | Wi-Fi hotspot |
| Audio |
| Radio | Da |
| Ostale karakteristike |
| GPS navigacija | Da |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Senzor blizine |
| Baterija |
| Kapacitet | 4.100mAh |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 143.5mm x 71.3mm x 9.3mm |
| Masa | 161g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |