| Osnovne karakteristike |
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Oblik | Monoblok |
| Ekran |
| Touchscreen | Da |
| Veličina ekrana | 5.2" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Tip panela | IPS |
| Gustina piksela | 424ppi |
| Ostalo | Multi-touch, Emotion 5.1 UI |
| Paleta boja | 16.7 miliona |
| Softver |
| Operativni sistem | Google Android™ |
| Edicija | 7.0 Nougat |
| Čipset |
| Čipset | HiSilicon Kirin 658 |
| Procesor | ARM™ Cortex-A53 |
| Broj jezgara | 8 (4 + 4) |
| Radni takt procesora | 2.1GHz + 1.7GHz |
| RAM memorija | 3GB |
| Grafički procesor | Mali-T830 MP2 |
| Memorija |
| Unutrašnja memorija | 32GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (TransFlash) |
| Proširivost memorije | Do 256GB |
| Kamera |
| Rezolucija kamere | 12 Megapiksela |
| Video snimanje | 2160p |
| Ostale osobine | Autofokus, LED blic, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha, HDR, touch focus, panorama, |
| Prednja kamera |
| Prednja kamera | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 8 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Povezivost |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.1 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | 3.5mm audio, Micro USB v2.0 |
| Ostale osobine | OTG podrška, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Ostale karakteristike |
| GPS navigacija | Da |
| Senzori | Akcelerometar, Žiroskop, Senzor blizine, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Kompas, Senzor otiska prsta |
| Baterija |
| Kapacitet | 3.000mAh |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 146.5mm x 72mm x 7.2mm |
| Masa | 146g |
| Boja | Plava |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |