| Štampa |
| Tip | Laserski |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Format | A4 |
| Sistem štampe | KYOCERA ECOSYS Laser |
| Rezolucija štampe | 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 40ppm |
| Vreme štampe prve strane | 9 sekundi |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 150.000 strana |
| Povezivost |
| Povezivost | LAN (mrežni), USB |
| Dodatni priključci / Slotovi | 1x USB 2.0 (tip A) Host - za povezivanje USB fleš diskova |
| Ostale osobine | USB 2.0 priključak, 10/100/1.000Mbps Ethernet protok |
| Potrošni materijal |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 6.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 12.500 strana |
| Toner | TK-3100 |
| Maintenance kit (servisni set) | MK-3100 |
| Servisni set | 300.000 strana |
| Ostalo |
| Displej | Monohromatski LCD |
| Procesor | 465/750MHz PowerPC |
| Memorija | 256MB (maksimalno podržano 1.280MB) |
| Emulacije | PCL6, PCL5c, PCL-XL, PostScript 3 (KPDL 3), PDF Direct Print 1.7, IBM Proprinter X24E, LQ-850, PDF D |
| Kapacitet fioke | 500 listova (maksimalni kapacitet: 2.600 listova) |
| Podržana debljina papira | 60g/m² - 220g/m² |
| Podržane tehnologije | ECOSYS |
| Nivo buke | 52.4dB(A) |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 416mm x 380mm x 285mm |
| Masa | 13.5kg |
| Boja | Sivo-crna |
| Garancija |
| Garancija | 2 godine |