| Štampa |
| Tip | Laserski |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Format | A4, A5, A6, B5 |
| Rezolucija štampe | 600 x 600 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 22ppm (A4) |
| Vreme štampe prve strane | 7.3 sekundi (monohromatski) |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 1.500 strana |
| Povezivost |
| Povezivost | USB |
| Dodatni priključci / Slotovi | 1x USB 2.0 (tip A) Host - za povezivanje USB fleš diskova |
| Ostale osobine | USB 2.0 priključak |
| Ostalo |
| Displej | LED |
| Procesor | 600MHz |
| Memorija | 128MB |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 364.7mm x 247.3mm x 190.6mm |
| Masa | 4.7kg |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |