| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.366 x 768 |
| Format rezolucije | WXGA |
| Tip panela | LED |
| Ostalo | TruBrite® |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Celeron® |
| Model procesora | N3050 |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Radni takt procesora | 1.6 GHz (2.16 GHz) |
| Keš memorija procesora | 2MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 14nm, Braswell |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 4GB |
| Tip memorije | DDR3 |
| Radni takt memorije | 1.600MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| Ostalo | Low-voltage memorija, Maksimalno podržan radni takt memorije: 1.600 MHz |
| Grafika |
| Grafika | Intel® HD Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | Hard disk |
| Hard disk | 500GB |
| Broj obrtaja diska | 5.400rpm |
| Hard disk interfejs | SATA |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.0 |
| Bluetooth™ profili | LE (Low Energy) |
| Žična mreža (LAN) | 10/100Mbps (Fast ethernet) |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.0 priključci | 1 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | 3-u-1 |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security |
| Napomena | Podrška za UHS-I memorijske kartice |
| Kamera |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Model | HD |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Chiclet (island style) |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Softver |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 380mm x 259.9mm x 23.5mm |
| Masa | 2.2kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Bela |
| Garancija |
| Garancija | 2 godine |