| Baterija |
| Kapacitet baterije | 60Whr |
| Ekran |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Grafika |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Memorija (RAM) |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Priključci / Slotovi |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Procesor / Čipset |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Mreža |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | Anti-glare, 100% sRGB, 300 nita |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | 13450HX |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.40 GHz (4.60 GHz) |
| Keš memorija procesora | 20MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Grafika |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5050 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | 1.500MHz Boost Clock |
| Dodatna grafika |
| Proizvođač | Intel UHD Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Disk slotovi | 2 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2242 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Ostalo | Mogućnost proširenja sa M2.2242 SSD-om |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Dual band 2x2 |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost |
| TPM | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | HD 720p |
| Audio |
| Zvučnici | Da |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Dual Digital-array microphones |
| Ostalo | High Definition, Realtek ALC3287 codec, Nahimic Audio |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Multi-touch touchpad |
| Softver |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 361.26mm x 255.6mm x 24.8mm |
| Masa | 2.3kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Luna Grey |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | AI Chip: LA1 |
| AC Adapter (punjač) | 135W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |