| Baterija |
| Kapacitet baterije | 50Wh |
| Ekran |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Grafika |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Memorija (RAM) |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Priključci / Slotovi |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Procesor / Čipset |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7000 |
| Mreža |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ostale karakteristike |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.3 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 7735HS |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.2 GHz (4.75 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache, 4MB L2 cache |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 24GB |
| Grafika |
| Model grafike | Radeon 680M |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Disk slotovi | 2× M.2 2242 PCIe 4.0 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2242 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Ostalo | Mogućnost proširenja sa M2.2242 SSD-om |
| Mreža |
| Ostale osobine | Dual band 2x2 |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | SD |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost |
| TPM | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | HD 720p |
| Audio |
| Zvučnici | Da |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Dual Digital-array microphones |
| Ostalo | High Definition audio, Dolby Audio |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Multi-touch touchpad |
| Softver |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Dimenzije | 343.4mm x 239.5mm x 17.9mm |
| Masa | 1.59kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Luna Grey |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |