| Bezbednost |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 13.4" |
| Rezolucija ekrana | 3.840 x 2.400 |
| Format rezolucije | Ultra HD+ |
| Tip panela | WVA |
| Ostalo | Anti-Reflective, High-brightness 500-nit, Infinity Edge display |
| Touchscreen | Da |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-1185G7 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 1.2 GHz (4.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 10 nm SuperFin |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR4X |
| Radni takt memorije | 4.267MHz |
| Ostalo | 16GB integrisano |
| Grafika |
| Grafika | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1 x M.2 NVMe |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Model | Killer Wireless-AX 1650 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.1 |
| Priključci / Slotovi |
| Thunderbolt™ | 2x USB Tip C |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | microSD |
| Napomena | Docking podrzan kroz USB Tip-C port |
| Kamera |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD IR RGB |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Ostalo | High Definition audio |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell (52WHr) |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Professional |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 295.7mm x 198.7mm x 14.8mm |
| Masa | 1.2kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Platinum Silver |
| Ostale karakteristike |
| Senzori | Senzor ambijentalnog osvetljenja |
| AC Adapter (punjač) | 45W (Tip C) |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |