| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 3.840 x 2.160 |
| Format rezolucije | Ultra HD |
| Tip panela | LED |
| Touchscreen | Da |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-6700HQ |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.6 GHz (3.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 6MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | Hyper-Threading, 14nm, Skylake |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.133MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Grafika |
| Grafika | nVidia® GeForce® |
| Model grafike | GeForce® GTX 960M |
| Količina grafičke memorije | 2GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR5 |
| Dodatna grafika |
| Proizvođač | Intel® HD Graphics |
| Model | 530 |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| Ostalo | M.2 PCIe SSD slot |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Model | Killer Wireless-AC 1535 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.1 |
| Priključci / Slotovi |
| Thunderbolt™ | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB 3.0 priključci | 2 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | 6-u-1 |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security |
| Kamera |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Snimanje videa | HD 720p |
| Audio |
| Zvučnici | Da |
| Snaga | 2x2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Waves MaxxAudio® Pro |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Ostalo | Multi-touch touchpad, Chiclet (island style) |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Home |
| Arhitektura | 64bit |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 357mm x 235mm x 17mm |
| Masa | 1.78kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | nVidia® Optimus™ |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |