| Ostale karakteristike |
| SmartCard | Da |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | WVA |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-10750H |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.6 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 14nm |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.933MHz |
| Broj slotova | 4 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 128GB |
| Ostalo | Moguća nadogradnja memorije |
| Grafika |
| Grafika | nVidia® Quadro® |
| Model grafike | T1000 |
| Količina grafičke memorije | 4GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 256GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 3 x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 2 x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 2 |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a/b/g/, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n |
| Model | Intel® Wireless AX201 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.1 |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi |
| Thunderbolt™ | 2x USB Tip C |
| DisplayPort priključci | 1x Mini DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Ostali priključci / Slotovi | Slot za micro SIM karticu |
| Bezbednost |
| TPM | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2.5W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | High Definition audio |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6-Cell (95WHr) |
| Ostalo | ExpressCharge™ tehnologija |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Professional |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 360mm x 242mm x 27.36mm |
| Masa | 2.45kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 180W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |