| Bezbednost |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IGZO 4 |
| Ostalo | Anti-glare |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-10750H |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.6 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 14nm |
| Čipset | Intel® WM490 |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.933MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Ostalo | Moguća nadogradnja memorije, Podrška za dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Grafika |
| Grafika | nVidia® Quadro® |
| Model grafike | T1000 |
| Količina grafičke memorije | 4GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR5 |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 256GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2 x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Model | Intel® Wireless AX201 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.1 |
| Priključci / Slotovi |
| Thunderbolt™ | 2x USB Tip C |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 2.0 priključci | 3 (Tip C) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Ostali priključci / Slotovi | Wedge shaped security cable slot |
| Napomena | USB Tipa-C |
| Kamera |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD IR RGB |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Ostalo | High Definition audio |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (56WHr) |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Professional |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 344.40mm x 230.30mm x 11.65mm |
| Masa | 2.05kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Titan Grey |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 130W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |