| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.366 x 768 |
| Format rezolucije | HD |
| Tip panela | LED |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i3 |
| Model procesora | i3-7100U |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 4 |
| Radni takt procesora | 2.4 GHz |
| Keš memorija procesora | 3MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | Hyper-Threading, 14nm, Kaby Lake |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 4GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Grafika |
| Grafika | Intel® HD Graphics |
| Model grafike | HD Graphics 620 |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 240GB |
| Hard disk interfejs | SATA |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Model | Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.1 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Dual Band, Qualcomm QCA61x4A |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| VGA D-sub | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.0 priključci | 3 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | Smart Card |
| Kamera |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | High Definition |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Chiclet (island style), Dual pointing |
| Baterija |
| Tip | Litijum-prizmatična |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (51WHr) |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Professional |
| Arhitektura | 64bit |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 376mm x 250.7mm x 23.2mm |
| Masa | 1.9kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |