| Ekran |
| Veličina ekrana | 17.3" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | TrueLife™ |
| Touchscreen | Da |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-8550U |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 1.8 GHz (4.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 8MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | Hyper-Threading, 14nm, Kaby Lake |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.400MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| Ostalo | Podrška za dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Grafika |
| Grafika | nVidia® GeForce® |
| Model grafike | GeForce® MX150 |
| Količina grafičke memorije | 2GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR5 |
| Dodatna grafika |
| Proizvođač | Intel® UHD Graphics |
| Model | UHD Graphics 620 |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| Disk slotovi | 1 x M.2 PCIe/SATA SSD, 1 x 2.5" HDD/SSD |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Model | Intel® Dual Band Wireless-AC 3165 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.2 |
| Ostale osobine | Dual Band |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.1 priključci | 2 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Snimanje videa | HD 720p |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Waves MaxxAudio® Pro |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Ostalo | Chiclet (island style) |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell (56WHr) |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Home |
| Arhitektura | 64bit |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 412.5mm x 277.5mm x 22.1mm |
| Masa | 2.94kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | EraGray |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |