| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | LED |
| Ostalo | Anti-glare |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-7200U |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 4 |
| Radni takt procesora | 2.5 GHz (3.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 3MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 14nm |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 4GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.400MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| Grafika |
| Grafika | AMD® Radeon™ |
| Model grafike | Radeon™ 530 |
| Količina grafičke memorije | 4GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR5 |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD + Hard disk |
| SSD | 128GB |
| Hard disk | 1TB |
| Broj obrtaja diska | 5.400rpm |
| Disk slotovi | 1 x 2.5" HDD/SSD, 1 x M.2 SATA SSD |
| Optički uređaj | DVD±RW |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11ac |
| Model | Intel® Dual Band Wireless-AC 3165 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100Mbps (Fast ethernet) |
| Ostale osobine | Dual Band |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.1 priključci | 2 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (42WHr) |
| Softver |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Edicija | Ubuntu 16.04 |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 380mm x 258mm x 22.7mm |
| Masa | 2.33kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Bela |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |