| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.366 x 768 |
| Format rezolucije | WXGA |
| Tip panela | LED, HD |
| Ostalo | TrueLife™ |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-7200U |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 4 |
| Radni takt procesora | 2.5 GHz (3.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 3MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | Hyper-Threading, 14nm, Kaby Lake |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.400MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Grafika |
| Grafika | AMD® Radeon™ |
| Model grafike | Radeon™ R5 M430 |
| Količina grafičke memorije | 2GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR3 |
| Dodatna grafika |
| Proizvođač | Intel® HD Graphics |
| Model | HD Graphics 620 |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 240GB |
| Optički uređaj | DVD±RW DL |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Model | Dell 1810 |
| Bluetooth™ | Da |
| Žična mreža (LAN) | 10/100Mbps (Fast ethernet) |
| Ostale osobine | Dual Band |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.0 priključci | 2 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | Da |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security |
| Kamera |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Snimanje videa | HD 720p |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Waves MaxxAudio® |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Chiclet (island style) |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell (40WHr) |
| Softver |
| Operativni sistem | Linux |
| Edicija | Ubuntu 16.04 (Xenial Xerus) |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 380mm x 260.3mm x 23.65mm |
| Masa | 2.3kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Garancija |
| Garancija | 5 godina 5 benefita* |