| Ekran |
| Veličina ekrana | 13.3" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | TrueLife™ |
| Touchscreen | Da |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-8250U |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 1.6 GHz (3.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 6MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | Hyper-Threading, 14nm, Kaby Lake |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.400MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| Grafika |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Model grafike | UHD Graphics 620 |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 256GB |
| Disk slotovi | 1 x 2.5" HDD/SSD |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.1 |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.1 priključci | 2 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Waves MaxxAudio® Pro |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Ostalo | Chiclet (island style) |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (42WHr) |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Home |
| Arhitektura | 64bit |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 324mm x 224.7mm x 19.5mm |
| Masa | 1.68kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | EraGray |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 45W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |