| Ekran |
| Veličina ekrana | 17.3" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | Anti-glare |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-8750H |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (4.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 9MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 14nm |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.666MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Ostalo | Moguća nadogradnja memorije |
| Grafika |
| Grafika | nVidia® GeForce® |
| Model grafike | GeForce® GTX 1060 |
| Količina grafičke memorije | 6GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR5 |
| Dodatna grafika |
| Proizvođač | Intel® UHD Graphics |
| Model | UHD Graphics 630 |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | SSD + Hard disk |
| SSD | 256GB |
| Hard disk | 2TB |
| Broj obrtaja diska | 5.400rpm |
| Hard disk interfejs | SATA III |
| Disk slotovi | 1 x M.2 PCIe/SATA SSD, 1 x 2.5" HDD/SSD |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11ac |
| Model | Intel® Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.0 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi |
| Thunderbolt™ | 1x USB Tip C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.1 priključci | 2 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Kamera |
| Rezolucija | 1.280 x 720 |
| Snimanje videa | HD 720p, 30fps |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x2.5W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | Waves MaxxAudio® Pro |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell |
| Kapacitet | 56Whr |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Home |
| Arhitektura | 64bit |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 415.40mm x 279.20mm x 25mm |
| Masa | 2.8kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Ostale karakteristike |
| Senzori | Senzor otisaka prstiju |
| AC Adapter (punjač) | 180W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |