| Ekran |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.366 x 768 |
| Format rezolucije | WXGA |
| Tip panela | LED |
| Ostalo | High-brightness 200-nit, Glare |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel® Celeron® |
| Model procesora | N2840 |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 2 |
| Radni takt procesora | 2.16 GHz (2.58 GHz) |
| Keš memorija procesora | 1MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 22nm, Bay Trail |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 2GB |
| Tip memorije | DDR3 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 8GB |
| Grafika |
| Grafika | Intel® HD Graphics |
| Model grafike | HD Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| Tip skladištenja | Hard disk |
| Hard disk | 500GB |
| Broj obrtaja diska | 5.400rpm |
| Hard disk interfejs | SATA |
| Optički uređaj | DVD±RW DL |
| Mreža |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.0 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100Mbps (Fast ethernet) |
| Priključci / Slotovi |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| VGA D-sub | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB 3.0 priključci | 1 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | 2-u-1 |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security |
| Kamera |
| Rezolucija | VGA |
| Audio |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | High Definition, SonicMaster |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Multi-touch touchpad, Chiclet (island style) |
| Baterija |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Broj ćelija baterije | 2 |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 8.1 |
| Arhitektura | 64bit |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 380mm x 258mm x 27.5mm |
| Masa | 2.3kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Torba |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |