| Ekran |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Grafika |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Memorija (RAM) |
| Integrisano | 16GB |
| Priključci / Slotovi |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Procesor / Čipset |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Softver |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Office 365 mesec dana probno |
| Bezbednost |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Mreža |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ostale karakteristike |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Priključci / Slotovi |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | WQXGA |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | Anti-glare, 100% sRGB, TÜV Rheinland-certified, 16:10, 400 nita |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-13500H |
| Broj jezgara procesora | 12 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.5 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 18MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Grafika |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 4050 |
| Količina grafičke memorije | 6GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Dodatna grafika |
| Proizvođač | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Disk slotovi | 1 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža |
| Ostale osobine | Dual band 2*2 |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | SD 4.0 |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x DC ulaz |
| Bezbednost |
| TPM | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 720p |
| Audio |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | SonicMaster |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Chiclet |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (70WHr) |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Fizičke karakteristike |
| Materijal | Plastika, Aluminijum |
| Dimenzije | 358.6mm x 249.1mm x 18.9mm |
| Masa | 1.8kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Indie Black |
| Ostale karakteristike |
| AC Adapter (punjač) | 120W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |