| Baterija |
| Kapacitet baterije | 73WHrs |
| Ekran |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Grafika |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Memorija (RAM) |
| Integrisano | 32GB |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Neuralni procesor (NPU) |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 50 TOPS |
| NPU model | AMD XDNA |
| Priključci / Slotovi |
| USB-A priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 20Gbps (USB 4) |
| Procesor / Čipset |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen AI 400 |
| Reklamacioni period |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension |
| Bezbednost |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Mreža |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.800 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip panela | OLED |
| Ostalo | nVidia G-Sync technology, Anti-Reflective, 16:10, Pantone Validated, Kontrast 1.000.000:1, Dolby Vision HDR, ROG Nebula HDR Display, 1100nits HDR peak brightness |
| Procesor / Čipset |
| Klasa procesora | AMD Ryzen AI 9 |
| Model procesora | 465 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 34MB |
| Ostalo | XDNA 50TOPs |
| Memorija (RAM) |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 7.500MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Popunjeni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Grafika |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus, Turbo mode: 1.737MHz at 90W(1.687MHz Boost Clock+50MHz OC, 75W+15W Dynamic Boost) |
| Dodatna grafika |
| Proizvođač | AMD Radeon |
| Model | 890M |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | microSD |
| Napomena | USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC |
| Bezbednost |
| TPM | Da |
| Kamera |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio |
| Zvučnici | 4.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Ostalo | Smart Amp Technology, Dolby Atmos, AI noise canceling, Hi-Res certifikat, Dual Force Woofer |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB, Copilot taster, Backlit chiclet, Aura Sync |
| Baterija |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Ostalo | 4S1P, Brzo punjenje: 0-50% za 30 minuta |
| Softver |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 311mm x 220mm x 16.3mm |
| Masa | 1.5kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Tamno-siva |
| Opis boje | Eclipse Gray |
| Pakovanje | Punjač, ROG Zephyrus G14 futrola |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | Microsoft Pluton security processor, BIOS Administrator Password and User Password Protection, Secured-core PC (Level 3) |
| AC Adapter (punjač) | 200W |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |