| Karakteristike |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Tip tastature | Mehanička |
| Tastatura |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | FN tasteri |
| Karakteristike |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | FN tasteri, Upravljanje osvetljenjem, Točkić za kontrolu zvuka, Multimedijalni tasteri |
| Osvetljena tastatura | Podesivo RBG Osvetljenje |
| Dodatni priključci | USB 2.0 |
| Ostale osobine | Full anti-ghosting, RGB osvetljenje, Do 50 miliona klikova, Hot-swappable dizajn |
| Napomena | Programabilni makro tasteri, Red switch, Magnetni poklopac |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 441mm x 134mm x 37mm |
| Dužina kabla | 1.6m |
| Masa | 978g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1x Keycap puller, 1x Extra Keycaps |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |