| Karakteristike |
| Interfejs miša | Bluetooth, USB-C |
| Povezivost miša | Bežični |
| Tip senzora miša | Darkfield |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Podesivost rezolucije | Da |
| Rezolucija | Podesiva od 200dpi - 8.000dpi |
| Dodatni tasteri | 8 tastera |
| Baterija | Punjiva baterija 650 mAh, Trajanje baterije do 70 dana |
| Dodatne funkcije | Haptic feedback (vibraciona povratna informacija), Actions Ring (brza navigacija i prečice) |
| Podržane tehnologije | Logi Options+ Software, MagSpeed™, Darkfield high precision, Bluetooth Low Energy |
| Ostalo | Tihi tasteri, USB C Punjenje |
| Napomena | Mogućnost istovremenog povezivanja sa 3 uređaja, Kompatibilnost: Windows, macOS, Linux, ChromeOS, iPadOS |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 128.15mm x 88.35mm x 50.8mm |
| Masa | 150g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Materijal | Reciklažna plastika, Aluminijum: točkić, Reciklažni kobalt |
| Boja | Graphite |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |