| Tastatura |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, USB bežični prijemnik |
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | SlimStar 7250BT |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | AI Copilot taster, 12 F tastera |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Dimenzije | 431.4mm x 117.4mm x 22.4mm |
| Masa | 441g |
| Boja | Crna |
| Napomena | Multimedijalni tasteri preko Fn tastera |
| Ostalo | Chocolate Keycap |
| Miš |
| Model | NX-8015S BT |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Wireless, USB bežični prijemnik |
| Rezolucija | 1.200dpi |
| Broj tastera | 4 |
| Baterija | 1xAA |
| Domet | Do 10m |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Dimenzije | 100.1mm x 59.1mm x 38.9mm |
| Masa | 54g |
| Boja | Crno-siva |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |