| Ostalo |
| Dodatne funkcije | Listen-in |
| Povezivost |
| Podržane tehnologije | Multiuse™ (do 8 uređaja, 2 istovremeno) |
| Karakteristike |
| Tip | Bluetooth® slušalica sa mikrofonom / Handsfree |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Frekventni opseg | 150Hz - 6.8kHz, 20Hz - 20kHz |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Mikrofon |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Podržane tehnologije | Active Noise Cancellation, Passive Noise Cancellation |
| Povezivost |
| Tip povezivosti | Bežične |
| Povezivost | Bluetooth™ 4.2, USB |
| Domet | 30m |
| Bluetooth™ profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AGHFP |
| Priključci | 3.5mm audio |
| Baterija |
| Tip | Punjiva baterija |
| Ostalo |
| Kontrola jačine zvuka | Tasteri na slušalici |
| Fizičke karakteristike |
| Masa | 177g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |