| Priključci / Slotovi |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 6ms (Gray to Gray) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Low Blue Light, 100% sRGB, 95% of DCI-P3, TÜV Rheinland Certified, 8-bit |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Audio izlaz | Audio out / Headphone Jack |
| Dodatne funkcije |
| Podržane tehnologije | Colour matching |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | Da |
| Boja | Crna |
| Širina | 612.5mm |
| Dubina | 170mm |
| Visina | 453mm |
| Pakovanje | HDMI kabl, Naponski adapter |
| Masa | 4.2kg |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |